Информация о конкурсах: Bosch fotokonkurss "Visuresošais ūdens"

Fotokonkurss „Visuresošais ūdens”

Tik tikko vēl uztraucāmies par paliem upēs, nu jau pār galvām velkas pelēki mākoņi, kas nes veldzējošu lietu, pēc kura viss dīgst un plaukst. Ūdens ir mums visapkārt – gan ikrīta kafijas tasē, gan dažkārt nepārbrienamajās peļķēs uz ielām, gan apkopējas spainī ieviešot kārtību biroja telpās, kad norimusi lielā darba duna.

Tāpēc kopā ar uzņēmuma „Bosch” pārstāvniecību Latvijā izaicinām DELFI lasītājus ieraudzīt un parādīt citiem ūdeni ne tikai upēs un ezeros, bet visapkārt mūsu ikdienā. Piedalieties konkursā, iesūtot savas fotogrāfijas, kurās redzams ūdens vai ainas saistībā ar to – augstceltnes, kuras „spoguļojas” peļķēs, sen aizmirsta aka ar apsūnojušu vāku pamestās lauku mājās, maz bižaina meitene ar lejkannu rokās… Rodiet iedvesmu!

Tīrības ieviešana noteikti noderēs balva no „Bosch” – augstspiediena tīrītājs „AQUATAK 100”, kuru saņems balsojumā noteiktais interesantākās bildes autors. Vairāk par balvu variet uzzināt mājaslapā: www.bosch-elektroinstrumenti.lv

 

Fotogrāfijas konkursam var pieteikt no 23.05.2011. līdz 27.05.2011. Balsot par fotogrāfiju varēs Delfi Foto reģistrētie lietotāji, balsojums norisināsies 28.05.2011. – 30.05.2011.

- Piedalīties var jebkurš reģistrēts Delfi Foto lietotājs;

- Fotogrāfijas iesniedzējam jābūt tās autoram;

- Ar konkursa uzvarētājiem sazināsies rakstot uz Delfi Foto reģistrēto e-pasta adresi.