Информация о конкурсах: Bosch fotokonkurss "Remonta ainiņas"

Fotokonkurss „Remonta ainiņas”

 

Dažkārt ar smaidu sejā, dažkārt ar rūpju rievu pierē tiek stumti pilni iepirkuma rati ar krāsu bundžām, otām, līmlentēm, jaunu āmuru, kārbiņu ar skrūvēm, naglām un daudziem citiem pirkumiem, dažam pat tapešu ruļļi vēl padusē. Līdz ar pirmajām siltajām dienām visai ierasta aina pie lielveikaliem, kuros atrodami remontdarbiem nepieciešamie instrumenti un materiāli. Sācies remontu laiks. Šķiet, ka gandrīz ikkatrs ir apņēmis šogad kaut ko remontēt – dzīvokli, māju vai varbūt pirtiņu laukos.


Tāpēc kopā ar uzņēmuma „Bosch” pārstāvniecību Latvijā aicinām piedalieties konkursā, iesūtot savas fotogrāfijas, kurās iemūžinātas ainas no remontdarbiem. Iespējams, esat „noķēruši kadru” ar kaimiņu, kas krāsošanas starplaikā ar papīra cepurīti galvā apsēdies ēnā uz soliņa, vai kluso dabu ar daudzām krāsu bundžām, vai atvase ar entuziasmu ķērusies klāt veco tapešu nost plēšanas priekam. Esiet radoši – tas viss notiek jums apkārt! 


Savukārt, lai remontdarbi raitāk veiktos noteikti noderēs balva no „Bosch” - akumulatora skrūvgriezis „Bosch GSR 14,4-2-Li Professional”, kuru saņems balsojumā noteiktais interesantākās bildes autors.

Fotogrāfijas konkursam var pieteikt no 11.05.2011. līdz 15.05.2011. Balsot par fotogrāfiju varēs Delfi Foto reģistrētie lietotāji, balsojums norisināsies 16.05.2011. – 18.05.2011.

- Piedalīties var jebkurš reģistrēts Delfi Foto lietotājs;

- Fotogrāfijas iesniedzējam jābūt tās autoram;

- Ar konkursa uzvarētājiem sazināsies rakstot uz Delfi Foto reģistrēto e-pasta adresi.