Contests info: "Mans ceļš. Latvija" 3.etaps


"Latvijas Valsts ceļi" un "Latvijas autoceļu uzturētājs" izsludina fotokonkursu

VA/S "Latvijas Valsts ceļi" un A/S "Latvijas autoceļu uzturētājs" kopā ar portālu DELFI aicina piedalīties konkursā un iesūtīt fotogrāfijas, kurās ir iemūžināts ceļš Latvijas ainavā.

Pievieno savas fotogrāfijas līdz 2014.gada 9.februārim

Balvu fonds

Fotokonkursa žūrijas izvēlētie labākās fotogrāfijas 2014.gadā tiks izstādītas publiskai apskatei īpašā izstādē "Latvijas ceļu muzejs". Fotogrāfiju autori saņems pārsteiguma balvas no VA/S "Latvijas Valsts ceļi".
Lai vienmēr atrastu pareizo ceļu, portāls DELFI vienam labākās fotogrāfijas autoram dāvinās GPS navigatoru "Smart" no internetveikala gpspro.lv.
Savukārt, tas lietotājs, kura fotogrāfija saņems augstāko novērtējumu lasītāju balsojumā, varēs izbaudīt viesnīcas "Baltvilla" restorāna vai SPA centra pakalpojumus 20 Ls vērtībā.

Noteikumi

1. Vispārīgi:
- Fotogrāfijas iesniedzējam obligāti ir jābūt fotogrāfijas autoram.
- Fotogrāfija var būt uzņemts ar jebkādu fotokameru (digitālo, analogo) vai elektronisko iekārtu ar fotografēšanas funkciju.
- Viens autors drīkst iesūtīt ne vairāk kā 5 fotogrāfijas katrā konkursa norises posmā.
- Autora ir jāsaglabā oriģinālais fails ar neizmainītiem EXIF datiem vai filmiņas negatīvs.
- Piedaloties Konkursā, Autors apņemas pēc Konkursa organizatoru pieprasījuma nogādāt minēto oriģinālo failu Konkursa organizatoru rīcībā, izmantojot pieejamos tehniskos rīkus (zibatmiņas piegāde, ierakstīta CD piegāde, FTP u.c) 7 darba dienu laikā pēc Konkursa žūrijas darba noslēguma.
- Iesniedzot fotogrāfijas dalībai fotokonkursā, fotogrāfijas iesniedzējs tās bez atlīdzības nodod VA/S "Latvijas valsts ceļi"; un A/S "Latvijas autoceļu uzturētājs" īpašumā, kas patur tiesība iesniegto/-ās fotogrāfiju/-as izmantot savām vajadzībām. VA/S "Latvijas valsts ceļi"; un A/S "Latvijas autoceļu uzturētājs" apņemas nodrošināt fotokonkursā iesūtīto fotogrāfiju autortiesību aizsardzību, publicējot fotogrāfijas, izmantojot fotogrāfijas iesūtītāja vārdu, uzvārdu.

2. Saturiski:
- Fotogrāfijā jābūt attēlotam Latvijas ceļa posmam.
-Attēlā redzamais nedrīkst pārkāpt vispārpieņemtās morāles un pieklājības normas vai pastāvošo likumdošanu.
- Attēlā nedrīkst būt vardarbība, pornogrāfija un cita veida aizskarošs un amorāls saturs
 

 


3. Tehniskās prasības:
- Fotogrāfijas īsākajai malai jābūt vismaz 2000 pikseļu platai.
- Fotogrāfija var būt krāsaina vai melnbalta.
- Uz fotogrāfijas nedrīkst būt nekādi datumi, uzraksti, logotipi (izņemot tos, kas ir redzami pašā fotogrāfijā) vai paraksti.
- Fotogrāfijas nedrīkst būt digitāli ierāmētas.
- Fotogrāfijas pēcapstrāde pieļaujama tikai un vienīgi attēla tehniskās kvalitātes uzlabošanai, kas nemaina un neietekmē attēla saturu. Fotogrāfijai jābūt dokumentāli korektai un nemanipulētai.
- Fotogrāfija nedrīkst būt izveidota apvienojot vairākus attēlus.
- Fotogrāfija nedrīkst būt selektīvi rediģēta (kādas detaļas vai fragmenta būtiska pārveidošana vai iekopēšana no cita attēla).
- Gadījumā, ja žūrijai rodas aizdomas par konkursa tehnisko noteikumu pārkāpumu, žūrijai ir tiesības pieprasīt oriģinālu, neapstrādātu failu.

4. Vērtēšana:
- Labākās fotogrāfijas, kuras tiks eksponētas fotoizstādē (Posma finālisti), nosaka Žūrija: VA/S "Latvijas Valsts ceļi" un A/S "Latvijas autoceļu uzturētājs" pārstāvji.
- Vienu labāko fotogrāfiju (DELFI speciālbalvas ieguvēju) nosaka A/S "Delfi" pārstāvji.
- Vienu labāko fotogrāfiju (Lasītāju balsojuma uzvarētāju) nosaka DELFI Foto reģistrēti lietotāji, vērtējot attēlus no 13.01.2014. - 16.02.2014.
- Konkursa attēlus vērtēt un komentēt drīkst tikai reģistrēti DELFI Foto lietotāji.
 
5. Balvu fonds:
- DELFI speciālbalvas ieguvējs saņem GPS navigatoru "Smart".
- Lasītāju balsojuma uzvarētājs saņem dāvanu karti 20 Ls vērtībā no "Baltvilla", kuru var izmantot viesnīcas, restorāna vai SPA pakalpojumiem pēc paša izvēles.
- Žūrijas izvēlēto fotogrāfiju autori saņems pārsteiguma balvas no VA/S "Latvijas Valsts ceļi"
- Balvas nav iespējams saņemt naudā vai samainīt.