Contests info: Nacionālais kāju fotokonkurss

"VC 4 Baltijas Vēnu klīnika" un portāls "Delfi" izsludina konkursu
Neslēpiet sveci zem pūra un kājas treniņbiksēs! Pirms pavasarīgajās ielās parādās dāmas mini svārkos un vīrieši šortos, aicinām novērtēt vienu no mūsu "nacionālo bagātību" stabilākajām vērtībām – kājas.
"VC 4 Baltijas Vēnu klīnika" un portāls "Delfi" aicina piedalīties "Nacionālajā kāju fotokonkursā". Lai piedalītos konkursā līdz 31.marta plkst. 23:59 pievieno fotogrāfiju. Tajā jābūt redzamām kājām ne mazāk kā no ceļgala līdz pēdai, bet esiet drosmīgi – ceram ieraudzīt jūsu kājas visā to garumā!


Balvas tiks piešķirtas pēc lasītāju balsojuma, kas norisināsies no 3.aprīļa līdz 10.aprīlim DELFI sadaļā "Sievietēm" un "Woman" 3 nominācijās:
  • Kājas "Pelnrušķītes/ Prinča stils"
  • Kājas "Bokas jaunkundzes stils/  dr. Vatsona stils"
  • Kājas "Pepijas Garzeķes stils/ Šreka stils"

Vairāk par konkursa norisi lasīt šeit.

Balvas


Katrā fotokonkursa nominācijā uzvarējušās fotogrāfijas iesūtītājs saņems lielisku balvu - dāvanu karti 50.00 latu vērtībā pēdu kopšanas pakalpojumiem no VC4 filiāles "Pēdu centrs", pēdu kopšanas komplektu no "Dynasty", kā arī izglītojošu grāmatu par vēnu problēmām.
Noteikumi

1. Vispārīgi:
- Konkursā var piedalīties personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu un reģistrējušās resursā DELFI Foto (reģistrācija ir bez maksas).
- Lai piedalītos konkursā, fotogrāfijas iesniedzējam reģistrējoties DELFI Foto, ir obligāti jānorāda sava ikdienā lietojama e-pasta adrese.
- Ar labāko fotogrāfiju autoriem konkursa organizatori sazināsies pa e-pastu.
- Attēls var būt uzņemts ar jebkādu fotokameru (digitālo, analogo), taču tam jābūt tehniski kvalitatīvam.
- Viens autors dalībai Konkursā drīkst iesūtīt ne vairāk kā 3 fotogrāfijas.
- Dalībniekam ir jāsaglabā oriģinālais fails ar neizmainītiem EXIF datiem vai filmiņas negatīvs.

2. Saturiski:
- Attēlā redzamais nedrīkst pārkāpt vispārpieņemtās morāles un pieklājības normas vai pastāvošo likumdošanu.
- Attēlā nedrīkst būt vardarbība, pornogrāfija un cita veida aizskarošs un amorāls saturs
 3. Tehniskās prasības:
- Attēla īsākajai malai jābūt vismaz 700 pikseļu platai.
- Fotogrāfija var būt krāsaina vai melnbalta.
- Uz bildes nedrīkst būt nekādi datumi, uzraksti, logotipi (izņemot tos, kas ir redzami pašā fotogrāfijā) vai paraksti.
 
5. Vērtēšana:
- SIA "Veslības centrs 4" un AS "Delfi" pārstāvji izvēlas labākās fotogrāfijas 3 nominācijās, kas piedalās lasītāju balsojumā.
- Lasītāju balsojums par labāko fotogrāfiju katrā nominācijā portālu DELFI sadaļās "Sievietēm" un "Woman" no 03.aprīļa līdz 10.aprīļa 23:59. Balsojumam noteikts ierobežojums vienu reizi 4 stundās no ip adreses
- Viens uzvarētājs tiek noteikts katrā nominācijā saskaitot lasītāju balsis un 50 punktus no SIA "Veselības centrs 4" un 50 punktus no AS "Delfi", kas tiek piešķirti vienai fotogrāfijai katrā nominācijā.
 
6. Balvu fonds:
- Labākās fotogrāfijas iesūtītājs katrā fotokonkursa nominācijā saņems dāvanu karti 50.00 latu vērtībā pēdu kopšanas pakalpojumiem no VC4 filiāles "Pēdu centrs", pēdu kopšanas komplektu no "Dynasty", kā arī izglītojošu grāmatu par vēnu problēmām.
- Balvas nav iespējams saņemt naudā vai samainīt.