Contests info: Bosch fotokonkurss "Dažādais"

Fotokonkurss „Dažādais"
Pasaule un mēs paši esam tik dažādi - kas vienam šķiet neparasts, tas otram parasts, kas vienam skaists, tas otram ne pārāk. Mums apkārt ir tik daudz līdzīgā - desmitiem rasas lāsu zirnekļtīklā, rinda degošu laternu ielas garumā, bet arī tik pat daudz pretmetu - melns un balts, sirmgalvis un zīdainis... Tikai jāprot ieraudzīt interesanto.
Tāpēc kopā ar uzņēmuma „Bosch" pārstāvniecību Latvijā izaicinām DELFI lasītājus parādīt citiem savu pasaules redzējumu. Piedalieties konkursā, iesūtot savas fotogrāfijas par skaisto, neglīto, līdzīgo un pretējo.
Balsojumā noteiktais interesantākās bildes autors saņems dažādiem mērķiem izmantojamo balvu „Bosch" - multifunkciju instrumentu PMF 180. Ar šo neticami daudzpusīgo instrumentu varēsiet zāģēt, griezt un slīpēt. Vairāk par balvu variet uzzināt mājaslapā: www.bosch-elektroinstrumenti.lv

Fotogrāfijas konkursam var pieteikt no 09.06.2011. līdz 17.06.2011. Balsot par fotogrāfiju varēs Delfi Foto reģistrētie lietotāji, balsojums norisināsies 18.06.2011 - 20.06.2011.
- Piedalīties var jebkurš reģistrēts Delfi Foto lietotājs;
- Fotogrāfijas iesniedzējam jābūt tās autoram;
- Ar konkursa uzvarētājiem sazināsies rakstot uz Delfi Foto reģistrēto e-pasta adresi.