Konkursa informācija: Kāju fotokonkurss "Mana ģimene"


“Baltijas Vēnu klīnika” izsludina fotokonkursu

Lai paveiktu lielas lietas – vajadzīgs stingrs pamats. Mūsu ģimene - mīlošie vecāki, sirmās omītes un vectētiņi, mīļotais cilvēks, bērni un pat mājdzīvnieki - viņu visu sniegtā mīlestība un atbalsts, tāpat kā veselas kājas, ir stabils pamats dzīvei.

“Veselības centra 4” filiāle “Baltijas Vēnu klīnika” kopā ar portālu DELFI aicina piedalīties konkursā un iesūtīt radošas fotogrāfijas, kurās iemūžinātas jūsu daudzskaitlīgās ģimenes kājas.

Pievieno savas fotogrāfijas līdz 2014.gada 14.aprīlim un laimē balvas!

Balvu fonds

Piecu balvu ieguvēji tiks noteikti pēc žūrijas vērtējuma un lasītāju vērtējuma.

- Veicinašanas balva -
Fotokonkursa žūrija izvēlēties 3 labākās (radošākās, neparastākās, skaistākās, daudzskaitlīgākās utml.) fotogrāfijas, kuru autori saņems dāvanu komplektu ar kopjošo kosmētiku no "Veselības centra 4".

- Lasītāju simpātiju balva -
Lasītāju balsojumā, kas norisināsies 03.04.2014. - 14.04.2014., augstāko vērtējumu ar lielāko balsu skaitu ieguvušās fotogrāfijas autors saņems dāvanu karti 30 EUR vērtībā no "Veselības centra 4", kas izmantojama jebkurā filiālē.

- Galvenā balva -
Fotokonkursa žūrijas vērtējumā vislabākās fotogrāfijas autors saņems dāvanu karti 50 EUR vērtībā no "Veselības centra 4", kas izmantojama jebkurā filiālē.

Noteikumi

1. Vispārīgi:
- Fotogrāfijas iesniedzējam obligāti ir jābūt fotogrāfijas autoram.
- Fotogrāfija var būt uzņemts ar jebkādu fotokameru (digitālo, analogo) vai elektronisko iekārtu ar fotografēšanas funkciju.
- Fotogrāfijas dalībai konkursā iesniedzamas līdz 14.04.2014. 23:59 reģistrējoties DELFI Foto (reģistrācija bez maksas) vai ielogojoties izmantojot kādu no DELFI Foto piedāvātajiem sociālo tīklu profiliem .
- Viens autors dalībai šajā konkursē drīkst pievienot ne vairāk kā 3 fotogrāfijas.
- Autora ir jāsaglabā oriģinālais fails ar neizmainītiem EXIF datiem vai filmiņas negatīvs, lai pēc organizatoru pieprasījuma varētu pierādīt, ka ir šīs fotogrāfijas autors.
- Organizatori saziņai ar balvu ieguvējiem izmantos e-pasta adresi, kas norādīta reģistrējosties DELFI Foto vai nosūtot vēstuli DELFI Foto.


2. Saturiski:
- Fotogrāfijā jābūt redzamām kājām.
- Attēlā redzamais nedrīkst pārkāpt vispārpieņemtās morāles un pieklājības normas vai pastāvošo likumdošanu.
- Attēlā nedrīkst būt vardarbība, pornogrāfija un cita veida aizskarošs un amorāls saturs
 

 


3. Tehniskās prasības:
- Pievienojot fotogrāfiju dalībai konkursā, tās parakstā nepieciešams pievienot aprakstu par ģimenes locekļiem, kuru kājas redzamas fotogrāfijā (piemēram, omīte Anna, opītis Jānis, brālis Ansis utt.).
- Fotogrāfija var būt krāsaina vai melnbalta.
- Uz fotogrāfijas nedrīkst būt nekādi datumi, uzraksti, logotipi (izņemot tos, kas ir redzami pašā fotogrāfijā) vai paraksti.
- Fotogrāfijas nedrīkst būt digitāli ierāmētas.
- Fotogrāfijas pēcapstrāde pieļaujama tikai un vienīgi attēla tehniskās kvalitātes uzlabošanai, kas nemaina un neietekmē attēla saturu.
- Fotogrāfija nedrīkst būt izveidota apvienojot vairākus attēlus.
- Fotogrāfija nedrīkst būt selektīvi rediģēta (kādas detaļas vai fragmenta būtiska pārveidošana vai iekopēšana no cita attēla).
- Gadījumā, ja žūrijai rodas aizdomas par konkursa tehnisko noteikumu pārkāpumu, žūrijai ir tiesības pieprasīt oriģinālu, neapstrādātu failu.

4. Vērtēšana:
- Labākās fotogrāfijas, kuru autori saņems kādu no trim veicināšanas balvām un vienu galvenās balvas ieguvēju nosaka Fotokonkursa žūrija - SIA "Veselības centra 4" pārstāvji.
- Vienu labāko fotogrāfiju (Lasītāju simpātiju balvas ieguvēju) nosaka DELFI Foto reģistrēti lietotāji, vērtējot attēlus no 03.04.2014. 00:00 - 14.04.2014. 23:59
- Konkursa attēlus vērtēt un komentēt drīkst tikai reģistrēti DELFI Foto lietotāji.
 
5. Balvu fonds:
- Trīs žūrījas izvēlēto fotogrāfiju autori saņems veicināšanas balvu - dāvanu komplektu ar kopjošo kosmētiku no "Veselības centra 4".
- Lasītāju balsojuma uzvarētājs saņems dāvanu karti 30 EUR vērtībā no "Veselības centra 4", kas izmantojama jebkurā filiālē.
- Viens Fotokonkursa žūrijas izvēlētās labākās fotogrāfijas autors saņems galveno balvu - dāvanu karti 50 EUR vērtībā no "Veselības centra 4", kas izmantojama jebkurā filiālē.
- Balvas iespējams saņem 6 nedēļu laikā no rezultātu izsludināšanas portālā DELFI.
- Balvas nav iespējams saņemt naudā vai samainīt.