Konkursa informācija: Mana Rīga


Fotokonkurss "Mana Rīga"

Šaurās bruģētās ielas Vecrīgā, baloži Stacijas laukumā, sirmas kundzes uz soliņa Imantas daudzstāvu mājas pagalmā – tas viss un vēl daudz kas cits veido neatkārtojamo Rīgas seju . Tādēļ aicinām gan rīdziniekus, gan pilsētas viesus piedalīties konkursā, iesūtot fotogrāfijas, kas uzņemtas Rīgā un vislabāk raksturo kādu no pilsētas rajoniem un tā iedzīvotājiem.

Pievieto fotogrāfijas līdz 15.augustam (ieskaitot).

Lasītāju balsojums norisināsies 12.augusta līdz 16.augustam.

Žūrijas izvēlēto fotogrāfiju autoriem būs iespēja apmeklēt kādu Rīgas 810 gadu jubilejai veltīto "Rīgas svētku", kas notiks 19. – 21.augustam, ietvaros notiekošajiem koncertiem.


Parādi citiem savu Rīgu!
Uzvarētājs kategorijā „Pilsēta”
saņems 2 ielūgumus uz vienu no lielākajiem svētku pasākumiem - lielkoncertu "Meistars. Dziesma. Leģenda", kas norisināsies 20. augustā Mežaparka Lielajā estrādē. Vairāk par pasākumu: http://www.rigassvetki.lv/2011/festival/event/lv/184
Uzvarētājs kategorijā „Cilvēki”
saņems 2 ielūgumus uz koncertu 19. augustā, "Arēnā Rīga", kurā uzstāsies rokgrupa "Bi – 2" un Diāna Arbeņina kopā ar grupu "Nočnije Snaiperi". Vairāk par pasākumu: http://www.rigassvetki.lv/2011/festival/event/lv/348

DRAUDZĪGS IETEIKUMS: IZLASI KONKURSA NOTEIKUMUS.
Žūrijas speciālbalva
2 ielūgumi uz Starptautiskajā, sacensībām augstākajā pilotāžā Rīga (ELITE AEROBATIC FORMULA RIGA 2011 - EAF RIGA/FAI 2011), kas notiek 19. – 20.augustā.
Vairāk par pasākumu: http://www.rigassvetki.lv/2011/festival/event/lv/280 
Lasītāju balsojuma uzvarētājs
2 ielūgumus uz "Rīgas dejotāju svētkiem" 19. augustā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala. Vairāk par paskumu: http://www.rigassvetki.lv/2011/festival/event/lv/264
Noteikumi

1. Vispārīgi:
- Fotogrāfijas iesniedzējam obligāti ir jābūt fotogrāfijas autoram.
- Attēls var būt uzņemts ar jebkādu fotokameru (digitālo, analogo), taču tam jābūt tehniski kvalitatīvam.
- Viens autors drīkst iesūtīt ne vairāk kā 5 fotogrāfijas.
- Autoram ir jāsaglabā oriģinālais fails ar neizmainītiem EXIF datiem vai filmiņas negatīvs.
- Iesniedzot fotogrāfijas DELFI Foto un fotokonkursam “Mana Rīga”, fotogrāfijas iesniedzējs bez atlīdzības tās nodod DELFI un Rīgas Domes īpašumā, paturot tiesība iesniegto/-ās fotogrāfiju/-as izmantot Rīgas Domes reklāmas un informatīvo kampaņu materiālos.
- Lai piedalītos konkursā, autoram, ir obligāti jānorāda sava ikdienā lietojama e-pasta adrese
- Ar labāko fotogrāfiju autoriem konkursa organizatori sazināsies pa e-pastu.
- Konkursā var piedalīties tikai reģistrēti DELFI Foto lietotāji.

2. Saturiski:
- Attēlā redzamais nedrīkst pārkāpt vispārpieņemtās morāles un pieklājības normas vai pastāvošo likumdošanu.
 
3. Tehniski:
- Attēlam jābūt taisnstūrveida (horizontāli, vertikāli, kvadrāts).
- Fotogrāfija var būt krāsaina vai melnbalta.
- Uz bildes nedrīkst būt nekādi datumi, uzraksti, logotipi (izņemot tos, kas ir redzami pašā fotogrāfijā) vai paraksti.4. Vērtēšana:
- Konkursa attēlus vērtēt un komentēt drīkst tikai reģistrēti DELFI Foto lietotāji.
- Konkursa uzvarētājus nosaka Rīgas Domes izveidota Žūrija.
 
5. Balvu fonds:
- Kategorijā "Pilsēta"
2 ielūgumus uz vienu no lielākajiem svētku pasākumiem - lielkoncertu "Meistars. Dziesma. Leģenda", kas norisināsies 20. augustā Mežaparka Lielajā estrādē.
- Kategorijā „Cilvēki” 2 ielūgumus uz koncertu 19. augustā, „Arēnā Rīga”, kurā uzstāsies rokgrupa „Bi – 2” un Diāna Arbeņina kopā ar grupu „Nočnije Snaiperi”.
- Žūrijas speciālbalva 2 ielūgumus uz Starptautiskajā, sacensībām augstākajā pilotāžā Rīga (ELITE AEROBATIC FORMULA RIGA 2011 - EAF RIGA/FAI 2011), kas notiek 19. – 20.augustā.
- Lasītāju balsojuma uzvarētājs 2 ielūgumus  uz „Rīgas dejotāju svētkiem”  19. augustā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala.